“Sərgi bizim üçün çox məhsuldar keçir!”
Baş ofisi Krasnodarda yerləşən "Feedexpert" şirkəti kənd təsərrüfatı heyvanları (iribuynuzlu və xırdabuynuzlu heyvanlar, quşlar, arılar) üçün yem qarışıqları və yem əlavələri, həmçinin bitkilər üçün gübrələr istehsal edir.
Azərbaycana ilk dəfədir ki, gəlirik. Dövlət proqramı çərçivəsində Rusiya Federasiyasının Krasnodar diyarının İxraca Dəstək Mərkəzi ilə birlikdə gəldik və "Caspian Agro" Beynəlxalq Sərgisində iştirak etdik. Biz artıq yerli istehsalçılarla tanış olmaq, həmçinin "Azərsun" və "Bakıyem" kimi yerli şirkətlərin timsalında potensial müştərilər tapmaq imkanı əldə etmişik. Buna görə də bu sərginin bizim üçün çox məhsuldar keçdiyini deyə bilərik.
Bütün iştirakçılar üçün faydalı olan bu cür ixtisaslaşdırılmış sərgilərin keçirilməsini alqışlayırıq. Sərgilər zəngin ünsiyyət imkanı yaradır, hansı şirkətlərin ödəmə qabiliyyətli olduğunu və kiminlə əməkdaşlıq edə biləcəyinizi göstərir. Bir sözlə, belə tədbirlər sayəsində siz telefon və ya e-poçt vasitəsilə əlaqə saxlamaqdan daha çox şey əldə edə bilərsiniz. Canlı ünsiyyət hər zaman üstündür. Onsuz iş görmək mümkün deyil. Aylarla təcrid şəraitində olduğumuz pandemiya dövrünü xatırlamaq kifayətdir.

"The exhibition is turning out to be very fruitful for us!"
The Krasnodar based company Feedexpert is involved in the production of feed and feed additives for livestock (large and small cattle, poultry, bees), as well as fertilizers for plants.
We are pioneers in Azerbaijan. We entered the market along with the Export Support Centre of the Krasnodar Region of the Russian Federation through a state program, which enabled us to immediately attend the Caspian Agro International Exhibition. We already had the opportunity to meet with local producers and find potential customers represented by local companies “Azersun” and “Bakiyem”. Therefore, we can say that the exhibition is turning out to be very fruitful for us.
We welcome the organization of such specialized exhibitions, as they prove beneficial for all participants. Exhibitions facilitate rich communication, and showcase which companies are solvent and with whom you may cooperate. In summary, thanks to such public events, it is possible to achieve far more than mere contact through phone or email. Live communication is always the preferred option. It is impossible to succeed without it. This can be evidenced by recalling the pandemic, during which we endured prolonged months in isolation.